Jsme jednou z nejznámějších světových značek na poli stavebních strojů a naše evropská centrála sídlí v Dobříši - 35 minut autobusem ze Smíchova. Kromě výroby strojů máme i unikátní inovační centrum s top technologiemi a špičkovým vybavením pro testování naší techniky.

Zapojte se i vy do našeho mezinárodního týmu!

Technolog svařování

Vaše role:

Budete pracovat v týmu technologů, kteří mají za úkol definovat a podílet se na zajištění výrobních zařízení a pomůcek, zajišťovat předpisy (technologické parametry a postupy) pro procesy svařování. Pracovat na zlepšování, standardizaci procesů a inovací ve výrobě, podílet se na vývoji nových produktů (svařenců).

Náplň práce:
- zpracování a řízení výrobní dokumentace pro svařování a tepelné zpracování
- definování postupů svařování ve výrobě, optimalizace stávajících pracovišť v souladu s principy štíhlé výroby a s ohledem na ergonomii a bezpečnost práce
- analýza chyb vzniklých v procesech svařování na zařízeních a periferiích
- stanovování nápravných opatření při zjištěných odchylkách
- spolupráce na vypracování FMEA

Co nabízíme:

- mezinárodní prostředí s velkou možností odborného a osobního rozvoje
- možnost nastavovat nové procesy a realizovat se na technologickém zlepšování kompletního produktu, nejen komponentů
- cestování (Francie, USA, Asie)
- podpora jazykového vzdělávání
- odpovídající mzdové ohodnocení s pravidelnou valorizací mzdy, roční bonus
- firemní benefity: 25 dní dovolené, penzijní připojištění, závodní jídelna/ stravenky, možnost zapůjčení stroje pro soukromé účely, zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance, firemní školku apod.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ve strojírenském oboru (nebo SŠ vzdělání s adekvátní praxí)
- zkušenosti s technologiemi svařování svařování - absolventa se zájmem o technologii popř. naučíme
- certifikace IWE/ IWT výhodou
- zájem o zlepšovací procesy (výrobní proces, technologie , přípravky)
- aktivní znalost anglického jazyka (B1/B2)
- časovou flexibilitu, ochotu cestovat, ŘP sk.B
- schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, výborné komunikační schopnosti
- uživatelskou znalost práce s PC

Kontakt

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
Dita Potočková
U Kodetky 1810
263 12  Dobříš
Česká Republika
nahoru