Společnost byla založena před více než 50 lety v USA. Dnes jsme jednou z nejznámějších světových značek na poli stavebních strojů a naše evropská centrála sídlí od roku 2017 v Dobříši - 35 minut autobusem ze Smíchova.
Kromě výroby strojů máme i unikátní inovační centrum s top technologiemi a špičkovým vybavením pro testování naší techniky.
Zapojte se i Vy do našeho mezinárodního týmu, kde potkáte nové kolegy 28 různých národností!

Specialista Hydrauliky Strojů

Co budete dělat:

- Komplexní konstrukce hydraulických systémů
- Odpovědnost za design shodující se s návrhem
- Design a testování systému
- Zodpovědnost za dokumentace popsaných systémů
- Vyhodnocování dodavatelských návrhů a řízení technických dotazů od dodavatelů
- Zodpovědnost za všechny aspekty systému a jejich integrace

Váš profil:

- Zkušenost v designu hydraulických systémů
- Zkušenost ze strojírenství, leteckého průmyslu, automotive průmyslu či obdobného
- Zkušenost s 3D modelování, CAD, Pro/E a ideálně Creo
- Schopnost řešit problémy, rozhodovat se
- Schopna a ochota pracovat v týmu

Nabízíme:

- Příspěvek důchodového pojištění
- Firemní školka a výborné jídlo v jedné z našich firemních restaurací
- 5 týdnů dovolené
- Skvělý mezinárodní tým

Kontakt

Bobcat
Lenka Lokšová
nahoru