Společnost DOOSAN BOBCAT je jednou z nejznámějších světových značek na poli kompaktních stavebních stojů a těžké stavební techniky. Ve výrobním závodě v Dobříši (v dojezdu 20 minut z Prahy) vyrábíme kompaktní stroje, mini-bagry a mini-nakladače.
Od roku 2017 jsme ředitelstvím pro EMEA region. Máme zde i Tréninkové a Inovační centrum specializované na vývoj nových strojů nebo komponentů a disponujeme špičkovým vybavením pro testování naší techniky.

Přidejte se k nám !

Technik kvality - svařovny

Co požadujeme?

- Nutná znalost měření komunálními měřidly
- Znalost měření 3D a znalost 5S je výhodou
- Čtení technických výkresů
- Základní znalost MS Office (Word, PowerPoint, Outlook), pokročilá znalost, Excel
- Praxe ve výrobě, nebo schopnost rychle porozumět výrobnímu procesu
- Znalost svářecího procesu
- Schopnost rychle porozumět technickým funkcím daných produktů
- Schopnost řešit problémy technického charakteru
- Anglický jazyk výhodou

Co u nás budete dělat?

Jako technik kvality budete pracovat ve 2 směnném provozu a Vaše náplň práce bude zahrnovat:
- Provádění auditů dané oblasti (dodržování pracovních postupů svarů)
- Vypořádávání izolátorů zmetků
- Vytváření reklamací
- Vytváření kvalitativních upozornění a kontrolních bodů (TQC)
- Zápisovánía reportování výrobních dat
- Podporování dané výrobní oblasti a vytváření nápravných opatření
- Detekování zmetků ve výrobě a analyzování kořenové příčiny
- Denní reportování přímému nadřízenému

Co nabízíme?

- Moderní a bezpečné prostředí mezinárodní firmy
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Pravidelnou valorizaci mzdy a mzdový růst dle objektivních pravidel
- Možný kariérní postup
- Zaměstnanecké benefity
- Práci pro jedničku trhu
- Skvělý kolektiv a příjemné prostředí
- Služební telefon a laptop

Kontakt

Bobcat
Jan Kebza
nahoru