Bobcat’s EMEA headquarters is based at the heart of Europe, in the Czech Republic. The modern Bobcat Campus is unique among the company’s many facilities around the world and in the whole industry. Combining state-of-the-art manufacturing plant, Innovation Centre, and Training Centre at the same location, it is the development point for new machines and technology, their production, and the delivery of training to dealers from Europe, the Middle East and Africa (EMEA).

CNC Programator

Popis pozice:

Pro naší strojírenskou firmu, sídlící na Příbramsku hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti s prací na CNC obráběcích strojích a měřením obrobků

Vaší náplní práce bude především:
- Programovat a obsluhovat NC a CNC obráběcí centra
- Tvořit technologické postupy včetně výběru nástrojů a způsobu upínání obrobků
- Měřit obrobky a vydávat měřící protokoly
- Spolupracovat s konstrukéry při posuzování vyrobitelnosti

Směnnost: dvousměnný provoz

Před nástupem má každý vážný zájemce možnost prohlídky závodu.

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Požadujeme:
- zkušenost s obsluhou NC/CNC obrabecich center
- Znalost konvenčních obráběcích postupů a technologií
- znalost základních principů dílenského měření s komunálními meridly (posuvna meritka, mikrometry, kalibry, merky, uchylkomery…)
- SOU/SŠ technického směru
- očekáváme orientaci v technické dokumentaci
- aktivní práce s PC na úrovni kancelářského balíku Microsoft Excel a Word
- ochota odborně se vzdělávat
- aktivní přístup k práci a chuť na sobě pracovat

Nabízíme:
- platové ohodnocení dle předchozích znalostí a dovedností
- smlouva na HPP
- moderní technologie a příjemné pracovní prostředí
- dotované závodní stravování nebo stravenky
- každoroční valorizace platu
- příležitost pro kariérní růst – zaškolení na CNC obráběcích strojích a 3D měřících technologiích
- bonusy, odměny
- 25 dní dovolené
- možnost jazykových kurzů
- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí

Kontakt

Bobcat
Lenka Lokšová
nahoru